0
wczytuję...

Naszą siłą jest nowoczesny park maszynowy i własna technologia „Logostar”

Reklama4YOU specjalizuje się w szeroko pojętej reklamie zewnętrznej. Dysponujemy własną ekipą montażową, dzięki czemu oferowane przez nas usługi są wykonywane kompleksowo.

Na życzenie wykonujemy projekty i wizualizacje. Dysponujemy także ekipą montażową

Od projektu, poprzez wykonanie, aż po montaż reklamy zewnętrznej.

Reklama4YOU

Pomożemy dostosować istniejące oraz nowe reklamy do wymogów Uchwały Krajobrazowej.

Na każdym etapie realizacji gwarantujemy fachowe doradztwo.

Doświadczeni w działaniu

Przykłady naszych realizacji

Wieloletnia obecność na rynku i nieustanne polepszanie jakości wyrobów, zaowocowało stworzeniem własnej unikalnej grupy produktów reklamowych z których jesteśmy dumni.

Jeżeli nie jesteście Państwo zdecydowani lub nie wiecie jakiej reklamy potrzebujecie, zadzwońcie do nas podpowiemy i doradzimy

Tel. 665 398 133

Kompleksowo

wykonujemy

Tablice przydrożne / informacyjne

Reklama zewnętrzna wolno stojąca. Uniwersalna forma reklamy outdoorowej o dowolnych wymiarach. Opcjonalnie podświetlana lub odblaskowa.

Kaseton z dibondu jedno / dwustronny

Lico kasetonu to klosz z dibondu nakładany na tył kasetonu reklamowego. Tył kasetonu wykonany z profili aluminiowych z płytką PCV 2 mm, z modułami LED. Dibond stanowi tło dla grafiki, frezowana. Standardowa grubość kasetonu 8 cm, tło nie przepuszcza światła.

Litery i znaki 3D LED

Nasze litery i znaki 3D są dostępne w różnych kolorach, malowane dla trwałości i dokładnego odwzorowania barw. Wykonujemy je z plexi, styroduru lub ich połączenia.

Szyldy reklamowe

Nasze produkty to m.in. tablice reklamowe, informacyjne, promocyjne, szyldy zewnętrzne i wewnętrzne, firmowe, grawerowane, tabliczki przydrzwiowe oraz unijne.

Tablice z plexy z literami 3D

Niezywkle efektowna i elegancka forma reklamy stosowana szczególnie wewnątrz np. w recepcji. Można stosować również na zewnątrz.

Tabliczki informacyjno / identyfikacyjne

Dopasowane do potrzeb, zwykle niewielkie aczkolwiek eleganckie tablice informacyjno nawigujące wykonane z plexy.

Pylony reklamowe

Pylony reklamowe to unikalne wizytówki firm, projektowane pod klienta, różne rozmiary, barwy i style, w tym pylony z łukowym frontem i z dibondu.

LED Neon Flex (ledon)

LED Neon Flex to innowacyjne oświetlenie z diodami LED, alternatywa dla neonów. Jasne, elastyczne, odpornie na wilgoć, energooszczędne, trwałe. Nie nagrzewa się, łatwy montaż i użytkowanie.

Wydruki wielkoformatowe / banery

W naszej ofercie znajdziesz różnego rodzaju naklejki reklamowe, folie, banery, siatkę, blueback, whiteback i fototapety. Fototapety możemy wydrukować z własnych zdjęć klienta lub wybranej grafiki z banku zdjęć.

Reklamy na witrynach

W zależności od projektu realizujemy oklejanie folią zadrukowaną, folią ploterową lub mrożoną

zapewniamy jakość poprzez

nowoczesny park maszynowy

Ploter frezujący

Ploter CNC 2040 SPECIAL to precyzyjna maszyna do obróbki tworzyw sztucznych, płyt kompozytowych, drewna i aluminium.

Ploter laserowy CO2

Ploter laserowy CO2 PG CNC 1280 to wszechstronna maszyna do cięcia i grawerowania wielu materiałów, w tym plexi, skóry, drewna, papieru i innych.

Ploter drukujący

Roland SolJet XF-640 to wysokiej jakości maszyna do wielkoformatowego druku na billboardach, foliach, fototapetach, banerach i płótnie. Odpowiednie atramenty gwarantują trwałe i nasycone kolory.

Ploter tnący

Ploter tnący SummaCut to urządzenie do precyzyjnego wycinania folii barwionych oraz obwodowego wycinania naklejek drukowanych na drukarce solventowej dzięki systemowi OPOS.

Giętarka do liter 3D

Automatyczna giętarka do liter 3D to urządzenie do produkcji liter i znaków świecących. Automatyzacja gwarantuje precyzyjne gięcie z dokładnością do 0,05mm i 0,4 stopnia, z możliwością przygotowania taśm z rantem lub bez.

Laminator Vennlo 60pro

Laminator Vennlo 60 pro to urządzenie do zabezpieczania wydruków laminatem UV i naklejania folii na różne materiały, np. dibond, plexi, PCV.