0
wczytuję...

O firmie

Reklama4YOU powstała w 2008 roku. To agencja łącząca działania marketingowe i usługi poligraficzne. Może poszczycić się bogatą ofertą oraz kompleksowością usług. Solidność wykonania i szybkość realizacji to jej najmocniejsze strony. Na pierwszym miejscu stawia oczekiwania klienta. Z tego powodu każdy projekt jest unikatowy. Firma wie, jak wykorzystać moce strony zleceniodawców i wyróżnić ich na rynku. Reklamie4You przyświeca hasło zdolni tworzą, bo jej siłę stanowią pracownicy – zespół zgrany, pogodny i zawsze głody wyzwań.

Misja

Misją firmy jest tworzenie jedynie dobrych, przemyślanych i spójnych projektów. Choć dostrzegamy specyfikę i różnorodność branż na rynku, to robimy wszystko, aby każdy projekt był tak samo dopracowany. Wierzymy, że najwyższa jakość wykonania gwarantuje sukces klientów, a ich powodzenie jest satysfakcją pracowników firmy.

Zgrana, pogodna i zawsze głodna wyzwań

Najlepsza ekipa w historii!

Paweł

Kustosz

Adam

Nadworny malarz

Leszek

Twórczy pryncypał

Damian

Czeladnik

Marta

Wróżka SEO

Nasi klienci

Ich sukces, nasza duma

Klientami Reklamy4YOU są przede wszystkim średnie firmy i duże firmy z kaszub, a także Gminne Ośrodku Kultury, Urzędy Gminy oraz inne instytucje publiczne. Wspieramy także agencje reklamowe, które szukają wsparcia w produkcji i montażu reklam. Kaszuby i Trójmiasto to główne kierunki, z których pochodzą nasi klienci.