Wczytywanie
puste

O nas #zdolni_tworzą!

Zgrany, pogodny i zawsze głody wyzwań zepół.

Reklama4YOU powstała w 2008 roku. To agencja łącząca działania marketingowe i usługi poligraficzne. Może poszczycić się bogatą ofertą oraz kompleksowością usług. Solidność wykonania i szybkość realizacji to jej najmocniejsze strony. Na pierwszym miejscu stawia oczekiwania klienta. Z tego powodu każdy projekt jest unikatowy. Firma wie, jak wykorzystać moce strony zleceniodawców i wyróżnić ich na rynku. Reklamie4You przyświeca hasło zdolni tworzą, bo jej siłę stanowią pracownicy – zespół zgrany, pogodny i zawsze głody wyzwań.

Zespół

PawełSEO / Project manager
AdamGrafik / Account manager
LeszekWebmaster
MarcinAplikator folii / Car wrapping
DamianProduction
MagdaSEO / social media
AngelikaCopywriting
RafałFilm production

Wspieranie potrzebujących

najlepszym kapitałem społecznym

Reklamy4YOU może poszczycić się udziałem w wielu akcjach wspierających szczytne idee. Jej aktywność wyraża się na wielu polach. Firma może pochwalić się działaniami w akcjach wspierających potrzebujące osoby, w przedsięwzięciach edukacyjnych, a także inicjatywami w samym miejscu pracy.

Reklama4YOU wie, jak ważne jest bezpieczeństwo najmłodszych. Z tego powodu firma postanowiła wykorzystać posiadane zaplecze techniczne i stworzyć specjalną serię odblasków „Bezpiecznie do szkoły”. Przy współudziale Expressu Kaszubskiego odblaski zostały rozdane podczas Dożynek Powiatu Kartuskiego w Sierakowicach. Firma wspierała również Tomasza Plichta, która propagował szczytną ideę krwiodawstwa. Cyklista w ramach akcji „Oddając krew, ratujesz życie” przejechał niemalże całą Europę, trasa wyniosła w sumie 9 tysięcy kilometrów. Reklama4YOU nie tylko wspiera sportowe inicjatywy, ale również w nich uczestniczy.

Reklama4YOU wie, że tylko odpowiednio wykwalifikowani i zmotywowani pracownicy stanowią siłę jej sukcesu. Firma rozumie także, jak trudny dla młodych ludzi jest start na rynku pracy, dlatego współpracuje z Urzędem Pracy. Chętnie zatrudnia stażystów oferując im zdobycie cennego doświadczenia na rynku pracy.

Misja

Dobre, przemyślane i spójne projekty

Misją firmy jest tworzenie jedynie dobrych, przemyślanych i spójnych projektów.
Choć dostrzegamy specyfikę i różnorodność branż na rynku, to robimy wszystko, aby każdy projekt był tak samo dopracowany. Wierzymy, że najwyższa jakość wykonania gwarantuje sukces klientów, a ich powodzenie jest satysfakcją pracowników firmy.