Wczytywanie
puste

Strony www i nowe media najskuteczniejsza reklama firmy w Internecie

Wiemy jakiej strony www potrzebujesz.

Strona internetowa musi być funkcjonalna, przejrzysta i atrakcyjna wizualnie. Jej zadaniem jest przyciągniecie uwagi odbiorcy oraz dostarczenie mu niezbędnych informacji. W zależności od prowadzonego biznesu może mieć od kilku do kilkudziesięciu podstron. Potrzebujesz takiej strony? Wiemy jak ją wykonać. Wszystkie tworzone przez nas strony są responsywne. Oznacza to, że Twoja strona będzie wyglądała dobrze zarówno na laptopie, jaki i tablecie oraz smartphonie.

Z nami będziesz numer 1 w wyszukiwarce Google

Po uruchomieniu strony możemy zająć się jej pozycjonowaniem, tak aby z łatwością można było Cię odnaleźć w sieci.

Dodatkowo, aby zwiększyć Twoją wiarygodność i profesjonalizm w oczach klientów, oferujemy założenie firmowej skrzynki mailowej.

Twój adres stanie się integralną częścią firmy, dzięki czemu zwiększysz zapamiętywalność i rozpoznawalność przedsiębiorstwa.

Zbudujemy relacje, prowadzimy kampanie promocyjne.

Będąc w social media, stawiamy na sprawdzone rozwiązania i szukamy niestandardowych, aby dotrzeć do wielu mln użytkowników w Polsce.

Najwyższa liczba przypada na portal Facebook. W imieniu Twojej firmy zbudujemy relacje, prowadzimy kampanie promocyjne, organizujemy konkursy, ale przede wszystkim zdobywamy nowych odbiorców dla Twojej marki. Wszystko to dzięki pracy wielu osób i narzędziom jakie daje nam FB. Prowadzimy także działania remarketingowe dzięki którym gość Twojej witryny, zostanie zaproszony na nią ponownie dzięki banerom reklamowym wyświetlanym po zalogowaniu na profil.

Spójna strategia komunikacji oraz spersonalizowane reklamy umożliwią Twojej firmie towarzyszyć Twojemu klientowi codziennie. Twój profesjonalizm plus wiedza zaowocują nawiązaniem długofalowych relacji - co stanowi cel komunikacji.

Niektóre z naszych realizacji

Wyślij zapytanie lub zadzwoń

Tel. 58 782 44 99 Napisz do nas